Date de contact

Datele de contact ale colaboratorilor Agenției Naționale Asistență Socială

SUBDIVIZIUNEA FUNCȚIA NR. DE CONTACT ADRESĂ ELECTRONICĂ
CONDUCEREA
Banova Irina director 022-822-088
022-822-070
irina.banova@anas.md
Bulat Aurelia  director adjunct 022-822-088
022-822-081
aurelia.bulat@anas.md 
 SERVICIUL SECRETARIAT
       
 DIRECȚIA SUPORT METODOLOGIC PENTRU STRUCTURILE TERITORIALE DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ
Gorea Radion șef Direcție 022-822-072 radion.gorea@anas.md
Pascal Diana sp. principal 022-822-073 diana.pascal@anas.md
Rotari Irina sp. principal 022-822-079 irina.rotari@anas.md
 SERVICIUL FORMARE PROFESIONALĂ
Levința Lilia șef Serviciu 022-822-075 lilia.levinta@anas.md  
Motreac Oxana sp. principal 022-822-074 oxana.motreac@anas.md
 SERVICIUL INSTITUȚII DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ ȘI DE REABILITARE/RECUPERARE
Iorga Mariana șef Serviciu 022-822-082 mariana.iorga@anas.md
Botnaru Victoria sp. principal 022-822-082 victoria.botnaru@anas.md
 DIRECȚIA FINANCIARĂ ȘI GESTIONAREA MIJLOACELOR FONDULUI DE SUSȚINERE A POPULAȚIEI
Caraman Svetlana șef Direcție 022-822-076 svetlana.caraman@anas.md  
       
SERVICIUL RESURSE UMANE
Cîntăreț Ada sp. principal 022-822-071 ada.cintaret@anas.md
SERVICIUL ADMINISTRATIV-AUXILIAR
Negară Dumitru administrator (rețea de calculatoare)   dumitru.negara@anas.md
SERVICIUL JURIDIC
Prepeleac Mariana sp. principal 022-822-083 mariana.prepeleac@anas.md