Date de contact

Datele de contact ale colaboratorilor Agenției Naționale Asistență Socială

NUME,PRENUME

FUNCȚIA

NR. DE CONTACT

ADRESĂ ELECTRONICĂ

SERVICIUL SECRETARIAT

Catan Alexandru

Inspector superior

022-822-088

alexandru.catan@anas.md

CONDUCEREA

Banova Irina

director

022-822-070

irina.banova@anas.md

Bulat Aurelia

director adjunct

022-822-081

aurelia.bulat@anas.md

DIRECȚIA SUPORT METODOLOGIC PENTRU STRUCTURILE TERITORIALE DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ

Gorea Radion

șef Direcție

022-822-078

radion.gorea@anas.md

Pascal Diana

sp. principal

022-822-073

diana.pascal@anas.md

Rotari Irina

sp. principal

022-822-079

irina.rotari@anas.md 

DIRECȚIA FINANCIARĂ

Caraman Svetlana

șef Direcție

022-822-076

svetlana.caraman@anas.md  

SERVICIUL FORMARE PROFESIONALĂ

Levința Lilia

șef Serviciu

022-822-075

lilia.levinta@anas.md  

SERVICIUL INSTITUȚII DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ ȘI INSTITUȚII DE REABILITARE/RECUPERARE

Iorga Mariana

șef Serviciu

022-822-082

mariana.iorga@anas.md

Botnaru Victoria

sp. principal

022-822-082

victoria.botnaru@anas.md

Ghenciu Irina

sp. principal

022-822-084

irina.ghenciu@anas.md

SERVICIUL RESURSE UMANE

Motreac Oxana

sp. principal

022-822-071

oxana.motreac@anas.md 

SERVICIUL JURIDIC

Prepeleac Mariana

sp. principal

022-822-083

mariana.prepeleac@anas.md

SERVICIUL ADMINISTRATIV AUXILIAR

Negară Dumitru

administrator rețea de calculatoare

 

dumitru.negară@anas.md