Date de contact

Datele de contact ale colaboratorilor Agenției Naționale Asistență Socială

SUBDIVIZIUNEAFUNCȚIANR. DE CONTACTADRESĂ ELECTRONICĂ
CONDUCEREA
Banova Irinadirector 022-822-088
022-822-070
irina.banova@anas.md
 director adjunct022-822-088
022-822-080
 
 SERVICIUL SECRETARIAT
Gatman Mariainspector superior022-822-088 maria.gatman@anas.md
 DIRECȚIA SUPORT METODOLOGIC PENTRU STRUCTURILE TERITORIALE DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ
Gorea Radion șef Direcție022-822-078radion.gorea@anas.md
Cebotari Nina sp. principal022-822-072nina.cebotari@anas.md
Pascal Diana sp. principal022-822-073diana.pascal@anas.md
Rotari Irina sp. principal022-822-079irina.rotari@anas.md
Mariț Rodicasp. principal022-822-089rodica.marit@anas.md
 SERVICIUL FORMARE PROFESIONALĂ
Levința Lilia șef Serviciu022-822-075lilia.levinta@anas.md  
Motreac Oxanasp. principal022-822-074oxana.motreac@anas.md
 SERVICIUL INSTITUȚII DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ ȘI DE REABILITARE/RECUPERARE
Iorga Mariana șef Serviciu022-822-085mariana.iorga@anas.md
Botnaru Victoria sp. principal022-822-085victoria.botnaru@anas.md
Iațco Olesea sp. principal022-822-084olesea.iatco@anas.md
 DIRECȚIA FINANCIARĂ ȘI GESTIONAREA MIJLOACELOR FONDULUI DE SUSȚINERE A POPULAȚIEI
Caraman Svetlana șef Direcție022-822-089svetlana.caraman@anas.md  
Șvedchii Ina sp. principal022-822-086ina.svedchii@anas.md
Onova Ala sp. principal022-822-087ala.onova@anas.md
SERVICIUL RESURSE UMANE
Cîntăreț Ada sp. principal022-822-071ada.cintaret@anas.md
SERVICIUL ADMINISTRATIV-AUXILIAR
Negară Dumitru administrator (rețea de calculatoare) dumitru.negara@anas.md
SERVICIUL JURIDIC
Prepeleac Mariana sp. principal022-822-083mariana.prepeleac@anas.md